Як вивчити іноземну мову самостійно

Автор: | 08.07.2014

дізнаетеся як вивчити іноземну мову самостійноЗнання іноземних мов, без сумніву, вказує на велику ерудицію та освіченість людини. Особи, котрі знали одну або декілька іноземних мов, завжди займали особливе місце в суспільстві.

І якщо раніше знання іноземної мови лише підкреслювало ерудицію людини, то сьогодні це вже необхідна умова для становлення успішної кар’єри, влаштування на високооплачувану роботу та розкриття свого особистого потенціалу повною мірою.

При вивченні іноземної мови люди часто звертаються за допомогою до репетиторів, приватних вчителів або навчаються на платних мовних курсах. Все це, звичайно, дуже добре, і такі методи, безсумнівно, дадуть результат, проте не всі охочі мають можливість та бажання займатись з вчителями, репетиторами чи відвідувати заняття. В такому випадку перед охочим вивчити іноземну мову постає питання: «Як вивчити іноземну мову самостійно?».

Багато хто вважає, що це непосильне завдання для нього і впоратись з ним шансів немає, однак не варто лякатись. Спершу варто набратись рішучості та сміливості для того, щоб розпочати самостійне вивчення мови. Потрібно знати для чого ви вивчаєте іноземну мову.

Можливо, вона потрібна для навчання за кордоном, для отримання хорошої роботи, для розширення кола спілкування або ж просто для підвищення рівня ерудиції. Виберіть свою особисту мету і примусьте себе досягти її. Це буде чудовою мотивацією, котра допоможе вам не втратити бажання та запал впродовж навчання. Отже, психологічну сторону питання ми вирішили. Тепер приступаймо до практичної – вивчення мови.

HashFlare

Варто розділити іноземну мову на чотири частини – читання, слухання, письмо, говоріння. Усі вони тісно пов’язані між собою, але така чітка градація допоможе вам краще розуміти де ви вже досягли певних успіхів, а де ще варто попрацювати.

Розпочнімо з читання. Початківцю, звичайно, не варто одразу кидатись на художні твори іноземною мовою. Спробуйте почати навчання зі шкільного підручника з відповідної іноземної мови. Пройшовши декілька шкільних підручників, можна спробувати читати іноземною мовою невеликі оповідання та казки.

Там ви зустрінете дуже багато невідомих слів. Не обов’язково одразу вчити їх на пам’ять тому, що вам ще не раз доведеться шукати одне і теж саме слово. Просто сумлінно дивіться у словник знову і знову, й ці слова закарбуються у вашій пам’яті. Коли ви відчуєте, що досягли деяких успіхів

у читанні та розумінні написаного, спробуйте змінити дитячі казки на художні твори. Також багато цікавих пропозицій по вивченню іноземних мов можна знайти в Інтернеті. Наприклад, мовні курси по Skype. Ось приклад таких курсів з польської мови www.univerpl.com.ua/ru/trivae-nabir-na-kursi-polskoi-movu-po-skype.html.

Ще однією важливою складовою є розуміння іноземної мови на слух. Намагайтеся максимально оточити себе атмосферою тієї іноземної мови, котру вивчаєте. Дивіться телепередачі іноземною мовою, слухайте музику іноземною мовою, переглядайте фільми без дубляжу. При цьому важливо постійно збагачувати свій словниковий запас, щоб швидше почати розуміти почуте.

Тепер важливо практикувати себе в письмі. Розпочніть, з допомогою соціальних мереж, спілкування з іноземцем, ведіть з ним активне листування. Такий спосіб дуже дієвий і справді цікавий. Окрім листування можна спробувати спілкуватись з носієм мови з допомогою Skype. Якщо ж такої можливості немає, тоді варто знайти друга, котрий також вивчає цю іноземну мову, та почати спілкуватися з ним.

Якщо ви почнете самостійне вивчення, то поступово самі знайдете підходящі методи навчання. Головне – не лякатись. Є багато людей, котрі вивчили іноземну мову самостійно. В такому разі чому б це не зробити й вам?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

13 + четыре =

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: